Zego İletişim yurtdışına açılmayı sürdürüyor

Stratejik danışmanlık ve stratejik araştırmalar yapan, global vizyonundan aldığı

12.12.2007 - 15:44 | MediaCat

Stratejik danışmanlık ve stratejik araştırmalar yapan, global vizyonundan aldığı güçle sosyal sorumluluklarını iş hedefleriyle birleştirmeyi ilke edinen ZEGO İletişim Stratejileri Merkezi, Brüksel merkezli Mostra ile stratejik işbirliğine girdi.

ZEGO ile Mostra, başta AB iletişimi olmak üzere uluslararası projelerde birlikte hareket ederek güç birliği oluşturacaklar.

Uluslararası bağlantıları sayesinde küresel düzeyde hizmet vereme yeteneğine sahip olan ZEGO, Stratejik İletişim Danışmanlığı, Araştırma, Eğitim Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Marka Yönetimi alanlarında çalışıyor.

Brüksel’de Türkiye’nin tanıtımı için faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu TR Plus-Centre For Turkey in Europe’un da kurucusu olan ZEGO’nun iştirakleri arasında, ZEGO Europa ve EurActiv.com.tr de yer alıyor.

ZEGO İletişim, dünyanın en büyük küresel, kurumsal vatandaşlık inisiyatifi olan Birleşmiş Milletler Global Compact üyesidir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.