Zarakol, Sabre’den birincilik ödülü aldı

Zarakol’un Yeni Rakı için sosyal mecrada uyguladığı “Gerçek Muhabbetin Kitabı” adlı proje Sabre’den birincilik ödülü aldı

20.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Zarakol’un Yeni Rakı için sosyal mecrada uyguladığı “Gerçek Muhabbetin Kitabı” adlı proje Sabre’den birincilik ödülü aldı

Sabre ödüllerine Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerini kapsayan EMEA bölgesinden her yıl 2 bine yakın proje başvuruyor. Zarakol Digital’in projesi “B2B Business Services” kategorisinde farklı ülkelerden kısa listeye kalan 5 proje arasından 1. seçildi.

Dünyanın iletişim alanındaki en prestijli ödüllerinden biri olan SABRE (Superior Achievement in Branding and Reputation) ödülleri dün akşam Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da verildi.

Zarakol İletişim Hizmetleri A.Ş’nin digital bölümü tarafından Yeni Rakı için gerçekleştirilen ve sosyal mecrada ilgi çeken “Gerçek Muhabbetin Kitabı” projesi, “business services” kategorisinde kısa listeye kalan beş proje arasında birinciliğe layık görüldü.

Sabre Ödülleri, Holmes Report adlı dergiyi de yayınlayan Holmes Group tarafından Amerika’da düzenleniyor. Ödül değerlendirmeleri 2005 yılından bu yana “Kuzey Amerika” ve “Avrupa, Ortadoğu, Afrika” (EMEA) olmak üzere iki ayrı bölümde gerçekleştiriliyor.

Zarakol İletişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde 2009 yılının son çeyreğinde kurulan Zarakol Digital bölümünün geçen yıl Yeni Rakı için gerçekleştirdiği Gerçek Muhabbetin Kitabı adlı proje Digital Age dergisinin düzenlediği "Digital Age Konferansı’nda yılın en başarılı 10 dijital hikayesi" arasında yerini aldı ve Effie ödüllerinde de Yeni Rakı’ya verilen 360 derece pazarlama kategorisinde 1’ncilik ödülünü paylaştı. Aynı proje 2010 yılı DPID ödüllerinde sosyal medya kategorisinde de 1’ncilik ödülünü almaya hak kazandı.

Sosyal mecrada çok ilgi gören bu proje, bu yıl Portekiz’de düzenlenen bir halkla ilişkiler konferansında da örnek vaka olarak sektörün akademisyenlerine sunuldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.