MediaCat

Zamanlar arası oyuncak takası

Uruguaylı Tienda Inglesa’dan kalplere dokunan zaman makinesi.

Oyuncak reyonundan alınan bir zaman makinesi gerçekten çalışır, haznesindeki objeleri başka bir zamandaki halleriyle değiştirebilir mi?

154’üncü yaşını kutlayan Uruguay menşeli perakende zinciri Tienda Inglesa, Publicis Impetu imzalı filminde 1930’larda oyuncak olarak satın aldığı zaman makinesi çalışan ve gelecekten bir çocukla oyuncak takasına giren ufaklığın öyküsünü ekrana taşıyor. İki zaman arası oyuncak takası makinenin uzun yıllar sonra bozulmasıyla sekteye uğrasa da Tienda Inglesa’nın yardımı sonrası izleyici sevgi dolu bir sürprizi öğreniyor.

Yönetmenliğini Oliver Garland’in üstlendiği film, markanın 30’lar Montevideo’sunu canlandırdığı “Mucha historia. Mucho futuro.” kampanyasına selam niteliği taşıyor.

Yönetmen Garland, “Böyle bir senaryo geldiğinde sanat, sinema ve reklamcılığın bir araya geldiğini hissediyoruz. Bu, bize tüm uzmanlık ve kaynaklarımızla etkileyici bir ürün ortaya çıkarmak için en iyi ekibi bir araya getirme konusunda ilham verici bir zorluk da sunuyor. Bu bir televizyon reklamından fazlası. Üç dakikayı aşan bir kısa film ya da markalı içerik”  diyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.