Yurtdışı turizm reklam ihalesi için teklif alınıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2008 yılında yurtdışında yapılacak reklam ihalesi için...

06.09.2007 - 09:26 | MediaCat

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2008 yılında yurtdışında yapılacak reklam ihalesi için teklif almaya başladı.

2008 yılı reklam kampanyası ihaleyi kazanan yeni firma ile yürütülecek.Yurt dışındaki hedef pazarlarda Türkiye’nin tanıtım kampanyasını yürütecek reklam ajanslarına yönelik açılan 2008 yılı reklam ihalesine katılacak firmaların, tekliflerini bir paket halinde 28 Eylül 2007 tarihi mesai bitimine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtma Genel Müdürlüğü, Yurtdışı Bürolar Dairesi Başkanlığına, bir örneğini ise yine 28 Eylül 2007 tarihi mesai bitimine kadar bir paket halinde ihalenin yapılacağı Berlin Kültür Müşavirliği adresine ulaşacak şekilde teslim etmeleri gerekiyor.

İhalenin duyurusunun yurt dışında da yapıldığını bildiren Tanıtma Genel Müdürlüğü yetkilileri, ihalenin, üniversite, sektör ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin de katılacağı ön değerlendirme toplantısıyla belirleneceğini kaydettiler.

İhale sürecinde geçmiş yıllarda olduğu gibi şeffaflık ve rekabet unsurlarının dikkate alınacağını belirten yetkililer, İhale Komisyonu tarafından sunuşa davet edilen ajansların reklam stratejileri ve projeleri ile ilgili sunum yapacaklarını, komisyonun da pazar özelliklerini dikkate alarak kararın verileceğini bildirdiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.