Yükseği Hedefle kazananı Kerem Tunçeri’yle birgün geçirdi

Disney XD’nin hayata geçirdiği Yükseği Hedefle yarışmasına Ödemiş’den katılan Arda Ilgaz; yarışmanın ilk aşamasının kazanan isimi oldu.

12.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Genç nesilleri yaşamdan keyif almak, yeni şeyler denemek ve başarıya ulaşmak yönünde desteklemek üzere  Disney XD’nin hayata geçirdiği Yükseği Hedefle yarışmasına Ödemiş’den katılan Arda Ilgaz; yarışmanın ilk aşamasının kazanan isimi oldu. 11 yaşındaki Arda, Efes Pilsen’in başarılı oyunkurucusu, Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ile ‘hayatta bir defa ele geçecek’ bu buluşma için yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından katılan 470 çocuk arasından seçildi.

Kerem Tunçeri  ile bir gün geçirmek üzere Disney XD tarafından İstanbul’da ailesiyle birlikte misafir edilen 11 yaşındaki Arda halihazırda,  12 Adam Ödemiş basketbol takımı, Özel Maral Oğuz Koleji minikler basketbol takımı ve Ödemiş Belediyesi minikler baketbol takımı olmak üzere 3 ayrı takımda aktif basketbol oynuyor. Kerem Tunçeri ile geçirdiği günün ardından heyecanını bastırmakta zorlanan Arda duygularını “Disney XD Yükseği Hedefle yarışmasının ilk aşamasının kazananı olarak, Kerem Tunçeri ile bir gün geçirdim. Kerem Abi ile şahsen tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bundan böyle kendi basketbol maçlarımda Kerem Abi’den öğrendiğim taktikleri ve ipuçlarını kullanacağım. Bugünü hayatım boyunca hatırlayacağım ve bir gün Kerem Abi gibi başarılı olmak için çok çalışacağım” sözleriyle ifade etti. Avrupa Basketbol Şampiyonası’na hazırlanan Milli Basketbol takımının diğer başarılı oyuncuları ile tanışma fırsatı da bulan Arda, antremanı heyecanla izledi. Arda ayrıca Disney XD de tecrübelerini anlatan bir filmde de oynayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.