2016’nın video şampiyonları

YouTube Ads Leaderboard 2016 Türkiye Ödül Töreni 8 Mart'ta Salt Galata'da gerçekleşecek.

01.03.2017 - 17:56 | Arzu Nilay Kocasu

2016'nın video şampiyonları

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir veriyle kullanıcılarının sadece bir günde 1 milyar saat video izlediklerini duyuran YouTube, muadilleri arasından sıyrılarak en çok izlenme oranına erişmeyi başaran reklam filmlerini sıraladığı YouTube Ads Leaderboard listelerini aylık ve yıllık periyodlarla düzenli olarak kamuoyuyla paylaşıyor.

Markaların reklamlarının popülerlik oranlarına göre sıralanması sonucunda oluşturulan ve mecranın tüketiciler nezdindeki öneminden hareketle reklamverenler için de önemi malum olan listenin Türkiye ayağında, 2016 yılının en popüler 10 YouTube video reklamını öğrenmeye çok kısa bir süre kaldı.

MediaCat ve YouTube işbirliğiyle 8 Mart 2017 tarihinde Salt Galata’da gerçekleştirilecek bir etkinlikle açıklanacak YouTube Ads Leaderboard Türkiye 2016 listesinde reklam filmleriyle yer almayı başaran markaların başarıları birer ödülle taçlandırılacak.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Google Türkiye Ülke Direktörü Bülent Hiçsönmez’in açılış konuşmalarının ardından ünlü reklamcı Serdar Erener’in konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte, YouTube Ads Leaderboard 2016 panelinin ardından reklam filmleriyle geçen yıl YouTube’da gündemi oluşturan markalar ödüllerine kavuşacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.