Youth Republic San Francisco’da konuşacak

Youth Republic, 24-25 Mayıs'ta San Francisco’da düzenlenecek Gençlik Pazarlaması Konferansı olan “Ypulse Youth Marketing Mashup”’a...

11.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Youth Republic, 24-25 Mayıs’ta San Francisco’da düzenlenecek dünyanın önde gelen Gençlik Pazarlaması Konferansı olan “Ypulse Youth Marketing Mashup”’a  konuşmacı olarak davet edildi.

Youth republic Ajans Başkanı Serhat Gürcü,  Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kavasoğlu ve Marka Takım Yöneticisi Burcu Öztürkler, dünyanın dört bir yanından gelecek olan, aralarında Youtube, Twitter, Microsoft, Disney Channels Worldwide, MTV gibi  firmaların da olduğu firmaların sektör profesyonellerine Türkiye ve gelişmekte olan pazarlarda gençlik pazarlaması ile ilgili bir sunum yapacak; genç nüfusu oldukça yüksek olan Türkiye pazarının önemini anlatacak.

Konferansa konuçmacıları arasında Youtube Ürün Pazarlama Müdürü Mia Quagliarello,  MTV halkla ilişkilerden sorumlu başkan yardımcısı Jason Rzepka, Twitter iş ortaklığı geliştirme müdürü Robin Sloan, Microsoft  Öğrenci kitlesine yönelik pazarlama direktörü Amy Strande,   Barnes & Noble College Marketing İş Ortaklığı müdürü Steve Schubert, Intel Dijital Ev Grubu Direktörü Genevieve Bell, Disney Channels Worldwide Pazarlama ve Kreatif BAŞKAN Yardimcisi Richard Loomis; Virgin Mobile USA Marka Direktörü Ron Faris, myYearbook CEO’su Geoff Cook, Toyota Motor Sales Sosyal Meedya süpervizörü Scott DeYager,Ogilvy &Mather Mexico City Grup Planlama Direktörü  Javier Macias, Vitaminwater marka müdürü Jason Harty, Adobe Eğitim pazarlama müdürü Elisa Haidt, National Film Festival for Talented Youth kurucu direktoru Jesse Harris gibi daha birçok dünyaca önemli sektör profesyoneli yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.