Youth Republic Group’un kadrosu büyüyor

Youth Republic Group, son dönemdeki uzman kadrosunu genişletmeye yönelik faaliyetleri kapsamında Kurumsal İletişim Yöneticisi görevine Doğuş Erdal’ın getirildiğini açıkladı.

21.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Youth Republic Group, son dönemdeki uzman kadrosunu genişletmeye yönelik faaliyetleri kapsamında Kurumsal İletişim Yöneticisi görevine Doğuş Erdal’ın getirildiğini açıkladı. 65 kişiden oluşan uzman bir ekiple yoluna devam eden Youth Republic Group, Doğuş Erdal’ı Corporate Communication Executive olarak ataması sonucu sürdürülebilir büyüme hedefini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmış bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl %100 oranında büyüme kaydeden Youth Republic Group, bu yılın ilk çeyreğinde de geçen yılki aynı döneme kıyasla %30 büyüme gösterdi. Youth Republic Group’in müşteri portföyünde Vodafone, Kraft-Cadburry, Unilever, Avon gibi birçok global marka ve Finansbank, Ülker, Sabancı, Akkök benzeri pek çok lider yerel kuruluş bulunuyor. Bünyesinde kurulu Youth Insight, Digital Youth, Istanbul Business School, Ortakantin.com ve İzin A.Ş. şirketleri ile Youth Republic hizmet verdiği tüm markaları gençlikle ilişkilendirebilmek için çalışıyor.

Ankara Çankaya Lisesi’nin ardından Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’ne devam eden Doğuş Erdal, 2004 yılında Red Bull bünyesinde Üniversite Marka Müdürü olarak profesyonel çalışma hayatına başladı. 2008 yılında Red Bull’da Pazarlama İletişim Faaliyetlerinden Sorumlu İletişim Uzmanı olarak atanan Doğuş Erdal, 2010 yılında görevinden ayrılarak kariyerine Macro Micro Workshop’ta Medya Direktörü olarak devam etti. Temmuz 2011’den bu yana Türkiye’nin lider gençlik iletişim ajansı Youth Republic Group’da çalışan Erdal, kısa bir süre önce şirket bünyesindeki tüm kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütmek üzere Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalışmaya başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.