Youth Media, Avrupa’da 2’inci

youtholding’in dijital gençlik ajansı Youth Media, Avrupa’nın en iyi ikinci gençlik ajansı seçildi...

12.07.2010 - 00:00 | MediaCat

youtholding’in dijital gençlik ajansı Youth Media,  Avrupa’nın en iyi ikinci gençlik ajansı seçildi.  European Youth Marketing Mind’da 12 ülke ile yarışan Youth Media oyların yüzde 20’sini alarak ikinci sıraya oturdu.

İngiltere merkezli Youth Research Partners tarafından bu yıl ilk kez Avrupa bölgesinde düzenlenen yarışmaya 13 ülkeden 20 gençlik ajansı katıldı. Youth Media’yı Araştırma ve Danışmanlık Bölümü Yöneticisi Çiprut’un temsil ettiği yarışmada oylama online yapıldı. European Youth Marketing Minds ( Avrupa Gençlik Pazarlaması Uzmanları) yarışmacıları marka yöneticileri, gençlik pazarlama sektöründe çalışanlar, blogger’lar ve medya mensupları tarafından belirlendi. Bin 800 kişinin oy verdiği yarışmada amaç 1010Euro Awards sloganına uygun olarak Avrupa’nın en iyi 10 gençlik ajansını fikir liderini seçmekti. 

Yarışmaya Türkiye’den katılan tek dijital gençlik ajansı olan Youth Media, ilk 10’a girdikten sonra Hollanda, Almanya, İspanya, İngiltere, Danimarka, Rusya, Fransa, İsveç, Ukrayna, Finlandiya, Norveç ve Belçika’dan gençlik ajanslarıyla yarıştı. youtholding’in  Efes Pilsen için hazırladığı “Hayatı Doldur“ projesiyle katıldı.

Yaklaşık 3 yıldır devam eden projedeki başarısıyla ile oyların yüzde 20’sini alan Youth Media Avrupa’daki gençlik ajansları arasından sıyrılarak ikincilik koltuğuna oturdu. The uniclub’dan sonra Youth Media’da uluslar arası alanda önemli bir başarıya imza attı.  Yarışmada Youth Media’yı temsil eden Joseph Çiprut, “youtholding ve dolayısıyla Youth Media uluslararası şirketlerle çalışarak zaten başarısını gösteriyordu. Bu yarışmada alınan başarılı sonuçla uzmanlığını bir kez daha kanıtladı” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.