Young Lions’tan Türkiye’ye Gümüş Madalya

Vodafone Türkiye Ekibi Young Marketers kategorisinden ikincilikle ayrıldı.

27.06.2016 - 13:17 | MediaCat

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali kapsamında 1995 yılından bu yana sektörün genç dimağlarını ödüllendirmek için düzenlenen Young Lions’ta bu yıl Türkiye’ye ödül Young Marketers kategorisinde Vodafone Türkiye Ekibi’nin kazandığı Gümüş Madalya’yla geldi.

Birleşmiş Milletler adına verilen brief çerçevesinde iklim değişikliği üzerine odaklanan ve kategoriye katılan 16 ekipten 2015 yılında imzalanan Paris Antlaşması’nı kendi markalarını, ürünlerini, paydaş dokunma noktalarını, sosyal medya varlıklarını ve çalışanlarının desteğini kullanarak hayata geçirmeleri ve farkındalık yaratmaları istenen yarışmada Türkiye’yi temsilen Anne Verdaasdonk ve Burak Çapak; jüri üyeleri Barri Raffert (CEO, Ketchum), Michael Knox (CCO ve Yönetici Ortak, Grey Avustralya), Kelly Vanasse’nin (Başkan Yardımcısı, P&G, Communications) değerlendirmeleri sonucunda ikincilikle ödüllendirildiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.