MediaCat

YOU Thought Leadership’ten sektöre merhaba

“Cesur liderlerin sesini yükseltmeye adanmış bir iletişim ajansı” olarak hizmet verme hedefiyle yola çıkan YOU Thought Leadership faaliyetlerine başladı.

Elmas Nida Baykal Alkan ve Mustafa Boran tarafından kurulan ve çalışmalarını lider iletişimi odağında yürütecek olan iletişim ajansı YOU Thought Leadership sektöre merhaba dedi. Ajans, “cesur liderlerin sesini yükseltmeye adanmış bir iletişim ajansı” olarak hizmet verme hedefiyle yola çıktı.

omg! iletişim’in kurum içi girişimi olarak hayata geçen YOU Thought Leadership; CEO’lar, üst düzey yöneticiler, kurucular ve yönetim kurulu üyeleri gibi iş dünyası liderlerini iş dünyası etkileyicilerine dönüştürme hedefiyle faaliyet gösterecek.

Düşünce liderlerine 12 başlıkta hizmet

İş dünyası liderlerini iş dünyasını etkileyen düşünce liderlerine dönüştürmeyi hedefleyen YOU Thought Leadership, medya ilişkileri, gölge yazarlık, lider koçluğu, LinkedIn yönetimi, arama motoru görünürlüğü, online reklam yönetimi, kişisel web sitesi, medya eğitimi, stil danışmanlığı, fotoğraf & video prodüksiyon, podcast yayıncılığı ve konuşmacı konumlandırması gibi hizmetleri bünyesinde barındırıyor.

YOU Thought Leadership<br />
Kurucu Ortağı Elmas Nida<br />
Baykal Alkan

YOU Thought Leadership
Kurucu Ortağı Elmas Nida
Baykal Alkan

YOU Thought Leadership Kurucu Ortağı Elmas Nida Baykal Alkan ajansın hedefleri hakkında şu açıklamalarda bulundu: “omg! iletişim olarak kurulduğumuz ilk günden beri yaratıcılığı destekliyor, katılımcılığa ve kapsayıcılığa önem veriyoruz. İçinde girişimcilik ruhu taşıyan ekip arkadaşlarımızın hayallerine eşlik etmek, onlara yeni bir yol açmak, aynı zamanda kendi işimizin geleceği için de çok değerli. Yedi yıldır birlikte keyifle çalıştığımız ekip arkadaşımız Mustafa Boran’ın hem ajansımıza hem de sektörümüze değer katacağına inandığımız iş fikri ile bir dönüşüm yaratacağımızı düşünüyorum. Lider iletişiminin giderek değer kazandığı günümüzde, iletişim alanında bugüne kadar kazandığımız deneyimi YOU Thought Leadership ile başka bir noktaya taşıyarak yöneticileri sektörlerine ilham veren etkileyicilere dönüştüreceğiz. Sadece düşünce liderliği alanında nişleşmiş ajans yapısıyla, ses getirecek projelere imza atacağımıza şüphem yok.”

YOU Thought Leadership<br />
Kurucu Ortağı Mustafa Boran

YOU Thought Leadership
Kurucu Ortağı Mustafa Boran

YOU Thought Leadership Kurucu Ortağı Mustafa Boran’ın eklemeleri ise şöyle oldu: “İş dünyasındaki karar vericilerin yüzde 80’inden fazlası düşünce liderliğinin bir şirkete duydukları güveni artırdığını söylerken; bir CEO’nun itibarının şirketin piyasa değerinin yüzde 44’ünden doğrudan sorumlu olduğu görülüyor. Yalnızca lider iletişimine odaklanan bir iletişim ajansı kurma fikri de buradan ortaya çıktı. Yöneticiler, konumları gereği şirketin yüzü olarak görülüyorlar ancak birçok kritik işle ilgilenirken düşünce liderliği içeriği üretmeye ve kendilerini sektörlerinde ön plana çıkarmaya yeterince zaman ayıramıyorlar. Bu noktada devreye girerek iletişim faaliyetlerinde hali hazırda kullandığımız yöntemlerle iş dünyası liderlerini iş dünyası etkileyicilerine dönüştürmeyi hedefliyoruz. Çünkü müşterilerden yatırımcılara, rakiplerden gazetecilere kadar herkes bir markanın arkasında kimin olduğunu ve sektör trendleri ya da şirketin gidişatı hakkındaki görüşlerinin neler olduğunu bilmek istiyor. Liderlerin itibarını artırırken iletişim hatalarından kaynaklanacak olası krizlerin de önüne geçmeyi hedefliyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.