Yonja’dan Mauro Picotto konserine her gün 10 bilet hediye

Türkiye'nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, kullanıcılarına Mauro Picotto konseri için her gün 10 bilet hediye ettiğini açıkladı.

10.03.2008 - 15:49 | MediaCat

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, kullanıcılarına Mauro Picotto konseri için her gün 10 bilet hediye ettiğini açıkladı. 15 Mart Cumartesi gecesi Maslak Refresh’te gerçekleşecek konserde Yonja kullanıcıları dünyanın en iyi dj’lerinden biri ile eğlenme imkanına sahip olacaklar.

Mauro Picotto bütün dünyaca bilinen başarılı etkinlikler düzenlemiş ilk Italyan dj’dir. Dünyanın en iyi ilk on sıralamasındaki dj’lerle sahne almış ünlü dj, bütün ulusların kültürlerine ve trendlerine dokunan müzikal yolculuklara çıkıyor. Şimdiye kadar Ibiza, Miami, Londra, New York başta olmak üzere Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’da bir çok bölgede etkinlik düzenleyen Picotto’nun 15 Mart Cumartesi günkü durağı ise İstanbul.

Gecenin internet sponsorlarından biri olan Yonja, NumberOne Tv’den canlı yayınlanacak konseri yerinde izlemeleri için kullanıcılarına 3 Mart tarihinden itibaren her gün 4 bilet hediye ederken, yoğun ilgiyi karşılamak için bu sayıyı 10’a çıkardı. Yonja giriş sayfasında ve Mauro Picotto’nun Yonja profilinde yer alan testi doğru cevaplayan her 5. Yonja kullanıcısı Mauro Piccotto konser bileti kazanıyor. Böylece Yonja Müzik sayfası aracılığıyla profesyonel müzisyenlerle hayranlarını bir araya getiren Yonja, kullanıcılarına sadece internet ortamında değil konser alanında da dünyaca ünlü isimlerle buluşma fırsatı veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.