MediaCat

Yonja’da en geyik muhabbet kazandırdı

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com…

Yonja’da en geyik muhabbet kazandırdı

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, Vodafone için ürettiği “En Geyik Muhabbet” projesinin başarı ile tamamlandığını açıkladı.

15 Nisan 2008 tarihinde başlayıp 10 gün süren projeye Yonja kullanıcıları, en yaratıcı geyik mesajlarıyla katıldılar. Gönderilen mesajlar 5 Milyon Yonja kullanıcısının oylamasına sunuldu. Böylelikle Yonja 10 günde yaklaşık 10.000 kişinin katıldığı en kalabalık geyik muhabbetine ev sahipliği yapmış oldu. En beğenilen geyik mesajını göndermek için kıyasıya yarışan kullanıcılar Yonja içerisinde hemen kullanabilecekleri dijital hediyeler kazandılar.

Vodafone’un genel kampanya konseptine paralel bir stratejiyle üretilen bu projede, Yonja’nın sosyal ağ alt yapısı kullanılarak yarışmanın kulaktan kulağa hızla yayılması sağlandı. Proje genelinde gönderilen geyik mesajları milyonlarca kez okunarak ve yüzlerce yorum alarak kısa sürede çok geniş çaplı bir kullanıcı etkileşiminin merkezi haline geldi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.