Yiyecek-içecek sektörünün duayenleri Trump Towers’taydı

Des Gunewardena, Rasim Özkanca ve Mehmet Ali Yalçındağ yeni projelerini anlattı.

24.10.2012 - 10:01 | MediaCat

D&D London CEO’su Des Gunewardena, Sele İstanbul Restaurant Group CEO’su Rasim Özkanca ve Mehmet Ali Yalçındağ, Türkiye’de ilk kez Trump Towers Mall çatısı altında açacakları restoran için Trump Towers’ta düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi.

Londra, Paris, New York, Kopenhag ve Tokyo gibi dünyanın birçok şehrinde farklı konseptlerdeki 30’un üzerindeki restoran işletmeleriyle bilinen D&D London ve Türkiye’de Borsa, Masa, X Restaurant, İstanbul Modern Restoran, Holiday Inn Şişli gibi mekânların işletmesini yürüten Sele İstanbul Restaurant Group’u bir araya getiren Mehmet Ali Yalçındağ, Gunewardena ve Özkanca ile birlikte Trump Towers İstanbul’da açılması planlanan restorana ilişkin açıklamada bulundu.

D&D London’dan 3 farklı konsept

Açıldığı günden itibaren sektöründe dünyanın önemli markalarına yer veren Trump Towers Mall, dünyaca ünlü restoran zinciri D&D London’un Sele İstanbul Restaurant Group ve Trump Towers işbirliğiyle hayata geçireceği restorana da ev sahipliği yapıyor.

Trump Towers Mall çatısı altında 1.300 m2 alanda hizmet vermesi beklenen D&D London, dünyadaki benzerlerine nazaran bu sefer 3 farklı konseptle Türk misafirlerinin karşısına çıkacak. İç mimarisi Conran+Partners ve 900 m2 açık terasının özel peyzajı Hyland Edgar Driver Peyzaj Mimarlık tarafından yapılan mekân; restoran, özel yemek yeme alanı ve lounge bardan oluşan 3 ayrı konseptten oluşuyor. Özel bölümde şirket yemekleri, doğum günü gibi organizasyonlar için yemek verilecek olan mekânın restoran bölümünde şefin masası yer alacak. Müşteriler bu masada şef yemeklerini hazırlarken onu izleyebilecek ve yine yemeğini bu masada yiyecek.

5 milyon dolarlık yatırım

Dünyanın önemli şehirlerinde 30’u aşkın işletmeleriyle globalde yıllık 75,5 milyon sterlin ciroya sahip D&D London, Türkiye yiyecek ve içecek sektörünün önemli oyuncularından Sele İstanbul Restaurant Group ve Trump Towers ile girmeye hazırlandıkları 5 milyon dolar büyüklüğündeki yatırım için Türkiye pazarında gün sayıyor.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.