MediaCat

Yılın sihirbazı: Loudini

Ray-Ban’in son kahramanı şapkası tavşansız Yüce Loudini.

Yılın sihirbazı: Loudini

Yüce Loudini her perşembe gerçekleştirdiği gösterisini huzurevi sakinlerinin memnuniyetsiz haykırışlarıyla sonlandırdıktan sonra, tökezleyen arabasıyla cebelleştiği sırada, artık hayatındaki tüm perşembelerin yeniden ona kaldığını öğrenir.

Yılın sihirbazı: LoudiniBozuk bir araba ve kırık bir kalple otobüs beklerken “bir şeyler inşa etmek için çok çalışmak gerektiği” üzerine bir şarkı dinledikten ve ofisine geri döndüğünde artık hokus pokuslarından yorulan kız arkadaşı tarafından terk edildikten sonra yeniden, bu kez başarılı olmak için, yola koyulur.

Loudini, Ray-Ban’in #ItTakesCourage kampanyası kapsamında hayat bulan ve eleştiriler karşısında yılmadan denemeye devam eden vasat bir sihirbazın hikayesini anlatan altı dakikalık bir reklam filmi. Ray-Ban’in şapkadan tavşan bile çıkaramasa da yola yılmaksızın devam eden Loudini’nin hikâyesi ile onu izleyenler arasına girmemeyi tercih ettiği son filmi Conor Byrne imzası taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.