Yılın medya insanı Mark Zuckerberg

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde yılın medya insanı ödülü, Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’e verilecek..

08.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene 57. düzenlenecek olan Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde yılın medya insanı ödülü, Facebook kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg’e verilecek.

Dünyanın en prestijli reklam yarışması olan Cannes Lions, bugünün medya görünümüne yeni bir boyut katan ve reklam endüstrisinin geleceğini şekillendiren bir kişiliği yılın medya insanı olarak onurlandırıyor.

Facebook, 2004 yılında Harvard Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliğinde okuyan Mark Zuckerberg tarafından kuruldu. Facebook’un bugün 400 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor.

Mark ZuckerbergGeçmiş yıllarda aynı ödülü alanlar arasında Microsoft CEO’su Steve Ballmer, INM CEO’su Sir Anthony O’Reilly, İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi yer alıyor.

Mark Zuckerberg, 23 Haziran gecesi, Basın, Siber ve Dizayn Lions ödüllerinin verileceği seremonide, Cannes Lions tarafından yılın medya insanı olarak onurlandırılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.