Yıldızlı Projeler için başvurular başladı

Yarışma için son başvuru tarihi 3 Mart 2019.

22.01.2019 - 15:14 | MediaCat

Yıldızlı Projeler için başvurular başladı-01

Yıldız Teknopark, Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü işbirliğiyle bu yıl 11’incisi düzenlenecek Yıldızlı Projeler yarışması başvurulara açıldı. Bu yıl “Fikrini Geleceğe Taşı” sloganıyla düzenlenecek yarışmaya başvurular, 3 Mart 2019 tarihine kadar devam edecek.

Geride kalan 10 yılda 44 farklı üniversiteden toplam bin 890 proje başvurusunun yapıldığı Yıldızlı Projeler’e kendi projesini hayata geçirmek isteyen, girişimcilik ruhuna sahip üniversite öğrencileri ve akademisyenlerin yanı sıra startup’lar da başvurabiliyor.

Yarışmada başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, tüm projeler Yıldızlı Projeler Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirilecek ve final etkinliğine katılacak projeler belirlenecek. Finale kalan proje sahipleri Ar-Ge, yenilikçilik, girişimcilik ve sunum teknikleri hakkında eğitim alacak.

Yarışmanın final etkinliği 18 Nisan 2019 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlikte bilişimden elektroniğe, enerjiden sağlığa farklı alanlardan projeler kendi alanlarındaki projelerle yarışacak. Dereceye giren proje sahipleri para ödülü, Yıldız Kuluçka Merkezi’nde özel ofis, yurtdışında sanal ofis desteği, yurtiçi ve yurtdışında mentorluk ve sponsor özel ödülleri gibi farklı ödüllerin sahibi olacak.

Yıldızlı Projeler hakkında daha fazla detaya Yildizliprojeler.com adresinden ulaşılabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.