Yıldız Holding şirketlerinden Mersa Sistem’e atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding'de,

27.03.2009 - 11:57 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Mersa Sistem Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Pazarlama Genel Müdürlüğü’ne Alpay Özbay atandı.

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Mersa Sistem Elektronik Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine Alpay Özbay getirildi.

1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve 1991 yılında Stanford Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayan Alpay Özbay, Palateks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’nde “Satış Temsilcisi”, Perform Yazılım Ltd. Şti.’nde “Yönetici Ortak”, Kont Bilişim A.Ş.’nde “Yönetici Ortak”, C21 Bilgisayar A.Ş.’nde “Yönetici Ortak” olarak çalıştı. Özbay son olarak Koyuncu Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. ve Dış. Tic. A.Ş.’de “Genel Müdür” olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.