Yıldız Holding’te yeni atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de...

20.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, Mali İşler Başkanlığı’na Cem Karakaş atandı.

Yıldız Holding Mali İşlerBaşkanlığı’na Cem Karakaş atandı. Ortadoğu Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümü’nden mezun olan Cem Karakaş,  kariyerine Koç Holding Kurumsal Strateji biriminde başladı. Massachusetts Institute of Technology’de (MIT) Kurumsal Finans alanında tamamladığı yüksek lisans programının ardından OYAK grubunda çalışma hayatına devam etti. Sırasıyla Satınalma ve Birleşmelerden Sorumlu Direktör, Kurumsal Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve OYAK Konut A.Ş. Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunan Cem Karakaş, ayrıca bu dönemde İstanbul Üniversitesi’nde Finans alanında Doktora eğitimini tamamladı. Cem Karakaş, 2006 yılından bu yana Erdemir’de Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.