Yıldız Holding’in ‘2009 yıldızları’ ödüllerini aldı

Yıldız Holding ve bağlı şirketleri bünyesinde bu yıl ikinci kez uygulanan ödüllendirme sistemi “Senenin Yıldızları”nda, 2009 yılının ödül kazanan...

25.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Yıldız Holding ve bağlı şirketleri bünyesinde bu yıl ikinci kez uygulanan ödüllendirme sistemi “Senenin Yıldızları”nda, 2009 yılının ödül kazanan proje takımları ödüllerini 19 Aralık’ta düzenlenen törende aldı.

Yıldız Holding 2008 yılından bu yana, çalışanları başarı ve çabalarından dolayı takdir etmek, katma değeri yüksek yeni uygulamaları ve süreçleri keşfederek bunları kurum bünyesinde yaygınlaştırmak, takım çalışmasını destekleyerek bu tutuma yönelik davranışları ödüllendirmek, kuruma bağlılığı ve motivasyonu artırmak amacıyla “Senenin Yıldızları” organizasyonu düzenliyor.

Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin tamamına açık olan ödül platformuna 2009 yılında toplam 38 şirket, 50 proje ile başvuru yaptı. Yapılan değerlendirmeler sonucunda ön değerlendirmeyi geçen 9 proje arasından 4 proje, biri jüri özel ödülü olmak üzere, ödüle layık görüldü. “Senenin Yıldızları”nda Ticaret ve Medya Genel Müdürlüğü’nün “Fırsat Ürünleri Sayfası Projesi” birinci olurken, Gıda ve İçecek Grubu Sütlü Ürünler, İçecek Alpella Pazarlama Genel Müdürlüğü’nün “Alpella Ole Dijital Lansman Projesi” ikinci, Önem Gıda A.Ş.’nin “Fındık Püresi Üretim Tesisi Kontinü Püre Pastörizasyon Sistemi Projesi” üçüncü oldu. Jüri özel ödülü ise Datateknik “Exper Kesintisiz PC Projesi”ne verildi.

Kazanan proje ekipleri ödüllerini 19 Aralık Cumartesi günü, Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in de aralarında olduğu üst düzey yöneticiler ve tüm proje ekiplerinin katıldığı törende aldılar.

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Senenin Yıldızları”nda başarıyı belirleyen kriterler arasında öncelikle projenin takım halinde yapılmış olması ve hayata geçirilmiş bir proje olması geliyor. Bu şartları taşıyan tüm projeler; maddi ve zamansal kazanç sağlama durumu, ürün ve/veya hizmetlerimizin kalitesine olumlu katkıda bulunma, kurum bünyesinde entegrasyon ve sinerjiyi artırma, yaygınlaştırılabilme, yenilikçilik gibi kriterler gözönüne alınarak değerlendiriliyor.

Ödül kazanan projeler hakkında:
1. Proje:  Ticaret ve Medya Genel Müdürlüğü – “Fırsat Ürünleri Sayfası Projesi”: Şirket içinde pazarlama ekiplerine promosyon aktivitelerinde kolaylık sağlamak üzere oluşturulmuş bir platform ve hem pazarlama ekiplerine hem de tedarikçilere yeni bir bakış açısı kazandıracak bir kanal niteliği taşıyor.

2. Proje: Gıda ve İçecek Grubu Sütlü Ürünler, İçecek Alpella Pazarlama Genel Müdürlüğü – “Alpella Ole Dijital Lansman Projesi”: Alpella Ole’nin lansmanında genç hedef kitleye “bire bir” ulaşarak daha etkin ve tüketime dönüşecek bir  farkındalık yaratmak amacıyla şimdiye kadar Türkiye’de hiç yapılmamış, farklı bir metot kullanıldı ve ilk dijital lansman gerçekleştirildi.

3. Proje: Önem Gıda A.Ş. – “Fındık Püresi Üretim Tesisi Kontinü Püre Pastörizasyon Sistemi Projesi”: Proje, Giresun’da kurulmasına karar verilen yüksek kapasiteli entegre fındık işleme tesisleri içinde yer alan püre üretim tesisinde üretilen pürelerin pastörizasyonunun yapılması amacıyla gerçekleştirildi.

Jüri Özel Ödülü: Datateknik – “Exper Kesintisiz PC Projesi”: Bu proje ile elektrik kesildiğinde masaüstü PC’nin, dizüstü PC gibi belli bir süre çalışması sağlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.