Yıldız Holding’de yeni atama

Ülker markasını da bünyesinde barındıran ve yeni atamalarla yönetim kadrosunu güçlendiren Yıldız Holding’de, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü görevine Ege Karapınar atandı.

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’ne Ege Karapınar atandı.

ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Karapınar, 1983-1998 yılları arasında Yaşar Holding bünyesinde İnsan Kaynakları bölümlerinde üst düzey yöneticilik görevinde bulundu. 1999 yılında PepsiCo bünyesinde çalışmaya başlayan Ege Karapınar, sırasıyla Frito Lay Türkiye’de “İnsan Kaynakları Direktörlüğü”; Pepsi Bottling Group Türkiye bünyesinde “İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı” ve PepsiCo International “Doğu Akdeniz İş Birimi İnsan Kaynakları Direktörü” ve New York Merkez Ofis’te “İnsan Kaynakları Direktörü” olarak görev aldı.

Ege Karapınar, son olarak PepsiCo International Dubai ofisinde “Asya, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri İnsan Kaynakları, Organizasyon ve Yönetim Geliştirmeden Sorumlu Direktör” görevini yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.