Yiğit Şardan’ın ilk mesajı

Reklamcılar Derneği Başkanlığına yeni başlayan Yiğit Şardan, derneğin bülteni REM SPOT'ta ki ilk mesajında şunları söyledi...

19.02.2009 - 10:42 | MediaCat

Reklamcılar Derneği Başkanlığına yeni başlayan Yiğit Şardan, derneğin bülteni REM SPOT’ta ki ilk mesajında şunları söyledi.

2009 – 2010 dönemi Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu olarak ilk toplantımızı 29 Ocak’ta gerçekleştirdik, görev dağılımı yaptık. Bilgi ve birikimin salt yönetim kurulu üyeleriyle sınırlı olmadığı, uzmanlık alanlarında tüm üyelerin katkılarından yararlanmak gerektiği anlayışıyla paylaşımı gerçekleştirdik. Deneyimli-genç, kadın-erkek, kreatif-medya, lokal-küresel dengesini gözetmeye çabaladık.

Geçen dönemi başarıyla sonuçlandıran sevgili Cem Topçuoğlu’na ve tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.

Yeni dönemde Asbaşkanlığı ve Genel Sekreterliği üstlenen arkadaşlarım Aytül Özkan ve Tankut Karahan’la birlikte, küresel krizin etkisiyle epey zorlu geçecek 25. yılımızda, mesleğe duyduğumuz inançla sektörel dayanışmaya öncelik vereceğimizi vurgulamak istiyorum.

Kriz, hiç şüphesiz, mesleğimize duyulan ihtiyacı ve reklamcılar olarak yarattığımız değeri ortaya koyan bir iklim yaratacak. Siyasi irade krize karşı iç talebi diri tutmanın yollarını ararken, firmalar durgunlukla başa çıkma yöntemlerini araştırırken, reklam ve reklamcılar tek çare olacak. Meseleye böyle bakmalı, gücümüz ve yarattığımız değerin farkında olmalıyız.

Ayın Sözü ilk merhaba, bir tür tanışma fırsatı oldu…

Önümüzdeki aylarda Derneğin stratejik yaklaşımı, önceliklerini, yine bu bültenle sizlere ileteceğim.
Mutlu ve verimli bir yıl olmasını diliyorum.

Yiğit Şardan

Reklamcılar Derneği Başkanı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.