‘Yeşil Pazarlama Manifestosu’ çıktı

John Grant’in yazdığı Yeşil Pazarlama Manifestosu, MediaCat kitaplarından çıktı...

08.04.2008 - 16:55 | MediaCat

John Grant’in yazdığı Yeşil Pazarlama Manifestosu, MediaCat kitaplarından çıktı.

Yıllardır yeşil markalarla (The Ecologist), sürdürülebilirlikle (IKEA’nın küresel etik ve çevresel raporları), yeni kurulan firmalarla (evde enerjisi tasarrufu ekipmanı üreticisi olan ONZO), toplumsal girişimlerle (The Young Foundation), sürdürülebilir pazarlama ajanslarıyla (Clownfish), komitelerle (Forum for the Future) ve raporlarla (WWF) ilgilenen John Grant’in kaleme aldığı Yeşil Pazarlama Manifestosu, yeşil devrimin ve yeşil pazarlamanın manifestosu niteliğinde.

11 Nisan’da yapılacak Green Marketing Konferansı’na da konuşmacı olarak katılacak olan John Grant’in Yeşil Pazarlama Manifestosu, hem iş için hem de dünya için iyi olan pazarlama fikirleri geliştirmenize yardımcı olacak. Kitap fark yaratan ve aynı zamanda iş alanında başarıyı yakalayan yeni yollar geliştirmek için yaratıcı bir fırsat olarak yeşil pazarlamayı ele almakta.

Eğer yeşil sorunlarla ilgilenmezsek 30-50 yıl içinde hiçbir pazar kalmayacak, dolayısıyla pazarlama da olmayacak! İnsanlar ufukta “küresel bir Somali” olduğundan söz ediyor. James Lovelock’un tahminine göre, her şey bugün olduğu gibi devam ederse nüfusun yüzde 80’i bu yüzyılın sonunu getiremeyecek. Al Gore’un hep söylediği gibi yoğunlaşmanız gereken konu sadece iş konusu değil; aynı zamanda ahlaki konu.

Bu kitaba Kapital Market‘ten de ulaşabilirsiniz…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.