Yenibiris.com’dam e-ticaret sektörüne özel istihdam projesi

Yenibiris.com istihdamı artırma amacıyla sektör dernekleriyle gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi

02.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Yenibiris.com istihdamı artırma amacıyla sektör dernekleriyle gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Yenibiris.com Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD) ile birlikte sektördeki eleman açığını gidermek amacıyla bir dizi mesleki eğitim gerçekleştirecek.

Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği (ETİCAD) ve Yenibiris.com’un müşterek gerçekleştireceği proje çerçevesinde önce e-ticaret sektöründe en çok ihtiyaç duyulan iş alanları ve iş tanımları belirlenecek. ETİCAD, bu iş alanlarında gerekli eğitim programlarını hazırlarken Yenibiris.com uygun nitelikteki adayların başvurması için gerekli faaliyetleri yürüterek uygun adayların eğitime katılmasını sağlayacak. Yenibiris.com, aynı süreç içinde projeye İŞKUR’un maddi ve manevi olarak desteğini de sağlayacak. Eğitim alan adaylar, Yenibiris.com’un kendilerine ücretsiz sağlayacağı üyeliği aktive eden ETİCAD üyelerine yönlendirilecek ve aradıkları niteliklerdeki adaylara buradan ulaşabilmeleri sağlanacak.

 

İşbirliği çerçevesinde Yenibiris.com “Bizimle çalışır mısınız?” başvuru toplama modülünü ETİCAD üyelerine ücretsiz sunarak sitelerinden gelen başvuruları kendi havuzlarında toplama imkanı sağlayacak.

Yenbiris.com 2005 yılından bu yana başlattığı uzmanlık projeleriyle bugüne kadar gişe yetkilisinden çağrı merkezi temsilcisine, tıbbi satış mümessilinden yazılım ve web geliştirme uzmanına pek çok iş alanında aday yetiştirerek çalışma hayatında yer almalarını sağladı. Son senelerde İŞKUR desteğini de alarak yürüttüğü ve desteklediği proje sayısı 100’e yaklaştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.