Yenibiris.com “Mutlu Üniversite Günleri” düzenliyor

Yenibiris.com düzenlediği “Mutlu Üniversite Günleri” etkinliği kapsamında nisan ayında öğrencilere insan kaynakları alanında rehberlik hizmeti sunuyor.

08.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Yenibiris.com düzenlediği “Mutlu Üniversite Günleri” etkinliği kapsamında nisan ayında öğrencilere insan kaynakları alanında rehberlik hizmeti sunuyor.

Yenibiris.com, üniversite ve liselerde öğrencilere kariyer konusunda bilgi aktarmak amacıyla 2 Nisan ve 28 Nisan tarihleri arasında gençlerle buluşuyor. Yenibiris.com, yapacağı sunumlarda gençlerin sorularını da yanıtlayacak.

Mutlu Üniversite Günleri etkinliği, mezuniyet sonrası iş arama sürecinde danışmanlık ve desteğe ihtiyaç duyan lise ve üniversite gençliğine rehberlik etmek amacıyla düzenleniyor. Gençlerle paylaşılan “İş Ararken Fark Yarat” sunumu kapsamında iş arama kanallarından internette iş aramanın kolaylıklarına, özgeçmiş oluştururken dikkat edilecek noktalardan hangi sektörlerde daha fazla istihdam yapıldığına kadar pek çok konu hakkında bilgi veriliyor.

Yenibiris.com Genel Koordinatörü Burçak Pak Yılmaz, konu hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Yenibiris.com olarak, gençlerin, gelecekte mutlu bir iş yaşamına ve dolayısıyla mutlu bir yaşama sahip olmaları için, hem kendilerini ve iş dünyasını tanımalarına hem de iş arama sürecinde önem taşıyan noktaları öğrenmelerine yardımcı oluyoruz. Bu çerçevede hazırlanan ve 5 yılda toplam 200.000 gence ücretsiz ulaşan ‘İşteiş Mezun Rehberi’mizle de yeni mezunlara yol gösteriyoruz. Önümüzdeki ay ise 40.000 adet ‘İşteiş Mezun Rehberi 2011’i üniversitelere dağıtacağız.”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.