IPRA’nın başkanlık koltuğuna Zehra Güngör oturacak

Güngör, IPRA'nın 50'inci başkanı olacak.

02.12.2013 - 16:42 | MediaCat

Zehra Güngör, 60 yıllık Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği IPRA'nın 50'inci başkanı olacak.

STAGE İletişim Danışmanlığı Ajans Başkanı Dr. Zehra Güngör dünyanın en büyük ve en eski halkla ilişkiler meslek kuruluşu IPRA‘nın (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği) 2014 dünya başkanlığını Ocak’ta devralıyor. Güngör, 2013 dünya başkanı Christophe Ginisty‘dan İstanbul’da görevi törenle almasının ardından, 15 üyesi olan IPRA Yönetim Kurulu’ndaki çalışmalarını 2014 yılı dünya başkanı olarak sürdürecek.

Güngör, 60 yıllık geçmişe sahip dünyanın en eski meslek kuruluşlarından olan IPRA’nın 50’inci başkanı olacak.

Yeni yılda IPRA'nın başkanlık koltuğuna Zehra Güngör oturacak

2008 yılından bu yana Türkiye’yi temsilen IPRA’da yönetim kurulu üyesi ve iki dönem Altın Küre Ödülleri (GWA) Jüri Başkanı olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Zehra Güngör’ün IPRA dünya başkanlığı 2012 yılının sonunda açıklanmış ve Güngör, 2013 yılında IPRA yönetim kurulunda seçilmiş başkan unvanıyla çalışmalarını sürdürmüştü. Güngör, 2015 yılında da ‘geçmiş dönem başkanı’ olarak IPRA yönetiminde olmaya devam edecek.

IPRA, dünya başkanlığı koltuğunu Dr. Zehra Güngör’le birlikte üçüncü kez bir Türk’e emanet etmiş olacak. Daha önce Betûl Mardin (1995) ve Ceyda Aydede (2003) IPRA başkanlığı görevinde bulunmuşlardı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.