Yeni TTNET reklamları gösterimde

Gülse Birsel ve Özkan Uğur'un rol aldığı yeni TTNET reklamları gösterimde...

02.09.2008 - 14:05 | MediaCat

Gülse Birsel ve Özkan Uğur’un rol aldığı yeni TTNET reklamları gösterimde. TV, basın, outdoor, radyo ve internet mecralarında yer alan reklamlarda TTNET, mesajlarını Tenretnioğlu çiftiyle verecek

TTNET’in yeni reklam kampanyası, yazar ve oyuncu Gülse Birsel ile müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur’un rol aldığı ilk bölümle bugün gösterime giriyor. Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan “Nazan ile İzzet” kampanyası filmlerinde, internetin hayatımızda vazgeçilmez bir yerinin olması, mizahi bir dille konu ediliyor.

Reklam filmlerinde Gülse Birsel ve Özkan Uğur’un canlandırdığı çiftin adları Nazan ve İzzet Tenretnioğlu. 37-38 yaşlarında bir lise öğretmeni olan Nazan Tenretnioğlu, asıl branşı felsefe olmasına rağmen İngilizce öğretmenliği yapar. Çok konuşmayı sevmediğini söyler ama konuşmaya başlayınca da susmayan biridir. Kendisini sürekli ideal kadın, kusursuz kişilik olarak tanımlar ve teknoloji konusunda son derece bilgiçtir. 48-50 yaşlarındaki İzzet Tenretnioğlu ise ev ve iş yerlerine yemek servisi yapan bir sanayi mutfağı işletmecisidir. Lise mezunudur, bazı kelimeleri telaffuz edemez ve teknoloji konusunda kulaktan dolma bilgileriyle sürekli atıp tutar. İzzet Bey sürekli kuvvetli, kültürlü ve sağlıklı olmasıyla övünmektedir. Her ikisi de Türkiye aşığı ve internet tutkunudur.

Çekimleri 2 günde tamamlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Böcek Yapım üstlendi. Reklam filmlerinin müziği ise Jingle House’a ait.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.