Yeni tatil portalı HMSTatil.Com yayında

Yerli tatilcilerin tatil seçimlerini yakından ilgilendirecek bir turizm hizmeti 20 Eylül itibariyle başladı.

22.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Yerli tatilcilerin tatil seçimlerini yakından ilgilendirecek bir turizm hizmeti 20 Eylül itibariyle başladı.
 
HMSTatil.Com, 20 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösteren OTI Holding bünyesindeki HMS Tatil markası çatısı altında, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, tatil paketi, uçak bileti, araç kiralama, yurt içi, yurt dışı tur ve kültür turları hizmetlerini tatilcilere sunmayı amaç ediniyor. ‘Tatil Bul’ ve ‘Tatil Paketim’ uygulamaları ile tatilcilerin yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerini planlamalarını ve seçim süreçlerini basitleştirmeyi hedefliyor. 
 
Tatil Bul
‘Tatil Bul’ uygulaması ile tatil severler istedikleri bölge, otel, tarih – fiyat aralığı ve kişi sayılarını seçerek hızlı şekilde aradıkları tatil seçeneklerini listeleyebiliyorlar. Bu listede yer alan oteller arasından da yine fiyata, otel adına, otel yerine ve konsepte göre artan ve azalan sıralamalar yaparak sonuçları filtreleyebiliyorlar.
 
Tatil Paketim
‘Tatil Paketim’ uygulaması ise, kullanıcılara hem konaklama hem uçak seçeneklerini tek bir pakette karşılarında görme imkanı sağlıyor. Seçimlerini yaptıktan sonra en ucuz seçenekten en pahalıya doğru konaklama ve uçak alternatiflerini liste halinde gören tatil severler, kendilerine en uygun seçeneği seçip toplu olarak satın alabiliyorlar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.