MediaCat

Yeni taktisyenini FM’de arayan futbol kulübü

Bromley FC teknik kadrosunu bir Football Manager 2024 tutkunuyla güçlendirecek.

Football Manager (FM) serisini tutkuyla oynayan herkes oyundaki başarısını gerçek hayatta tatmanın hayalini kurar. Bir eşik aşılırsa da futbol dünyasında olan biteni oyun bilgileriyle yorumlama hatta büyük isimleri küçümseme evresine geçilir.  Serinin yeni oyunu Football Manager 2024’ün çıkması vesilesiyle Xbox’ın hedefinde bu FM’ciler var. Taktik dehası oyunculara teklif edilen ise gerçek bir futbol kulübünün teknik kadrosuna katılmak ve takımın taktisyeni olmak.

Xbox’ın McCann, SEGA ve İngiltere Ulusal Ligi ekiplerinden Bromley FC işbirliğiyle hayata geçirdiği kampanyanın adı “The Everyday Tactician”.  Takımını yerel lig şampiyonluğuna taşıyarak Xbox ya da bilgisayarlarında “Championes” görevini  tamamlayan Football Manager 2024 oyuncuları, Bromley FC’nin yeni taktisyeni olmak için başvuru yapabilecek. Adayların bir dakikalık video hazırlayarak neden kulübün yeni taktisyeni olmayı hak ettiklerini açıklamaları da isteniyor.

Taktisyenin göreve başlamasının ardından McCann bu kariyer yolculuğunu üç bölümlük belgesele dönüştürecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Bromley FC (@bromleyfc)’in paylaştığı bir gönderi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.