MediaCat

Yeni Nesil Prodüksiyon Eğitimi katılımcılarını bekliyor

27 Şubat – 17 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğin adresi İmaj Beşiktaş.

Yeni Nesil Prodüksiyon Eğitimi katılımcılarını bekliyor

Reklamcılık Vakfı, İmaj işbirliği ve Reklamverenler Derneği desteği ile marka, ajans, medya ve reklamveren ayrımı gözetilmeksizin, prodüksiyon sürecinde yer alan tüm kuruluşlardaki çalışanların yapım öncesi ve sonrası süreçleri sağlıklı yönetebilmeleri için temel bilgilerle donatılmasını hedefleyen “Yeni Nesil Prodüksiyon Eğitimi”ni hayata geçiriyor.

Panel, ders, vaka ve uygulamalı İmaj atölyeleri şeklinde modüllerin bulunduğu “Yeni Nesil Prodüksiyon Eğitimi”, 27 Şubat – 17 Mart tarihleri arasında İmaj Beşiktaş’ta gerçekleştirilecek.

Etkinlikte Alper Tunga İnce (Open), Arzu Köksal (Publicis One), Aydın Orhan (Orhan &Orhan Hukuk Bürosu), Aylin Kosova Bilgin (Coca-Cola), Başar Bellisan (Tribal Worldwide İstanbul), Emre Doğru (212), Ender Sevim (Depo Film), Müge Kolat (İmaj), Oğuz Peri (Böcek Yapım), Ozan Açıktan (PToT Film), Ömer Ahunbay (Jingle House), Reha Erdem (Atlantik Yapım), Sami Basut (Manajans JWT), Serdar Tanyeli (PPR) ve Tamer Yılmaz (Fabrika)  eğitmen olarak yer alacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.