Yeni model bir dijital ajans:CHII

İlk kez yaratıcı bir ajans kendi içine dijital planlama ve satınalmayı dahil ederek cesur...

12.09.2008 - 15:55 | MediaCat

İlk kez yaratıcı bir ajans kendi içine dijital planlama ve satınalmayı dahil ederek cesur ve keskin bir değişim başlatıyor.

ChII yeni model bir dijital ajans…Ajans kurucularından Gülseren Arslan, farklı disiplinlerden beslenerek oluşturdukları ve oluşturmaya devam edecekleri CHII markası ile bir değer oluşturmaya çalışacaklarını kaydediyor.

Arslan şöyle devam etti: İnternet reklamcılığının Türk topraklarındaki geçmişi (ki bu biz oluyoruz;) kısa olmasına karşın, küçük bir zaman aralığına büyük değişimler sığdırdı. Ancak bu değişimler herkesin aşina olduğu medya ajansı, reklamveren ve mecra üçlüsü arasında yaşandığından kendi döngüsünü kıramadı. Yaratıcılık bu zincirlerin arasında binlerce filtreden ve revizeden geçerken ağır kayıplar vermek zorunda kaldi.Copy/Paste ile şahlanan fabrika üretimi bu sistem için tek çıkış noktası olurken, yaratıcılık kendi metaforuna dönüştü. Ve biz bugün, arayışın yükselişe geçtiği bu dönemde farklı bir model yaratmak üzere ilk adımımızı atıyoruz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.