Yeni marka kimliğine online film desteği

Ballantine’s “Kendin ol, iz bırak” söylemine devam ediyor.

29.11.2013 - 15:24 | Haluk Kasarcı

İskoç viski markası Ballantine’s kısa süre önce hayata geçirdiği ve “Stay true, leave an impression” (Kendin ol, iz bırak) sloganıyla dikkat çeken küresel marka konumlandırmasını desteklemek adına yeni bir online film yayınladı.

M&C Saatchi Sport&Entertainment and Digital Agency Work Club tarafından üretilen film profesyonel kaykaycı Kilian Martin’i sıra dışı bir atmosferde konuk ediyor. Bizet’in Carmen’i eşliğinde kaykayıyla etkileyici bir koreografi sergileyen Kilian Martin’in filmde yer alma nedeni de markanın yeni konumlandırmasıyla uyum içinde. Öyle ki Ballantine’s Küresel Marka Direktörü Peter Moore Kilian için “O yalnızca izlemesi son derece keyif verici ve olağanüstü yetenekli biri değil. O kendine olan güveniyle ilham veren bir hikâyenin de kahramanı” diyor.

Kendine olan güveninin yanı sıra mütevazı oluşuyla da marka sloganıyla örtüşen Martin ise tecrübesini “En iyi kaykaycı olmak gibi bir iddiam yok. Yalnızca kendime has stilimle bir şeyler yapmak istiyorum. Kendinize güvenir ve nereden geldiğinizi unutmazsanız başarılı olursunuz. Tüm bunları bir araya getirmemi sağlayan bu filmde yer almak benim için son derece keyifliydi” sözleriyle ifade ediyor.
Bir kaykaycıyla klasik müzik tarihinin en önemli eserlerinden birini sıra dışı bir şekilde bir araya getiren projenin beklenen ilhamı sağlayıp sağlamayacağını zaman gösterecek.

[youtube]http://youtu.be/XzEAj5nBhec[/youtube]

Kaynak: The Drum

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.