Yeni Laura Baresse Shop’lar Profilo AVM, KKTC ve Arnavutluk’ta açıldı

Türkiye’nin iç giyimde en çok bilinen markalarından Laura Baresse konsept mağazalar ile büyümeye devam ediyor...

10.03.2008 - 17:22 | MediaCat

Türkiye’nin iç giyimde en çok bilinen markalarından Laura Baresse konsept mağazalar ile büyümeye devam ediyor. Laura Baresse Shoplar Kadıköy ve Mecidiyeköy’ün ardından Profilo Alışveriş Merkezi, Lefkoşa ve Arnavutluk’ta açıldı. Yeni açılan mağazalar ile Laura Baresse Shop’ların sayısı 14’e ulaştı.

Türkiye’de bini aşkın seçkin iç giyim satış noktasında ve zincir mağazalarda tüketicilerin beğenisine sunulan Laura Baresse, 2006 yılından itibaren planlı ve büyüme odaklı pazarlama stratejisi ile sektördeki ağırlığını daha da artırmaya başladı. Alışverişi keyifli kılan özgün mağaza konsepti Laura Baresse Shop’lar ile müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırıyor.

Ondördüncü mağazasını Profilo Alışveriş Merkezi’nde açan Laura Baresse’nin diğer mağazaları; İstanbul Olivium Alışveriş Merkezi, Kale Alışveriş Merkezii, Mecidiyeköy D&Z Pasajı, Mozaik Center, Kadıköy Bahariye, İzmir KİPA Alışveriş Merkezi, İzmir Agora Alışveriş Merkezi, Ankara Millenium Alışveriş Merkezi,Konya Kule Site Alışveriş Merkezi, Bodrum Oasis, ve Edremit Olivecity Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. Ayrıca KKTC’de Lefkoşa ve Arnavutluk’ta da birer Laura Baresse Shop 2008 yılında hizmete girdi.

Yurtiçinde ve Yurtdışında Yatırıma Devam

Mozaik Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Akkohen iç giyim sektöründe yaşanan sıkıntılara rağmen müşterilere en iyi hizmeti ve kaliteyi sunabilmek, müşterilerin taleplerine uygun hareket edebilmek için yatırımlara devam ettiklerini iletti. Yurtdışına yaptıkları yatırıma da ağırlık verdiklerini, bu kapsamda Hollanda, Almanya ve Fransa’da Laura Baresse ürünlerinin satılmaya başlandığını belirten Akkohen Şubat ayında Arnavutluk’ta Laura Baresse Shop’un açılmasıyla hedeflerinin daha da büyüdüğünün altını çizdi.

Türkiye’de müşteri beklentilerine en iyi karşılığı verebilmek için konsept mağazalar açmaya devam ettiklerini belirten Nedim Akkohen Türkiye’de 14.. Laura Baresse mağazasının Profilo Alışveriş Merkezi’nde açıldığını söyledi. Yurtiçinde ve yurtdışında artan iş hacimlerini göz önünde bulundurarak daha hızlı karar verebilmek, müşteri odaklı projelerini daha etkin bir şekilde yönetebilmek için IT altyapılarını yenilediklerini ifade etti.

Laura Baresse aynı zamanda www.laurabaresse.com web sitesinden de online alışveriş olanağı sağlıyor. Türkiye’de en çok satılan ve en yaygın kadın iç giyim markalarından biri olan Laura Baresse yüksek teknoloji ile üretiliyor. Zengin ürün kolleksiyonunun yanı sıra fiyat politikasıyla da Türk iç giyim pazarında olduğu gibi yurt dışında da aranan markalar arasında yer alıyor. Her yaşa ve beden yapısına uyacak şekilde tasarlanan kolleksiyonlar rahatlığın ve şıklığın ifadesi olarak anılıyor.

Mozaik Tekstil tarafından ithal edilen ve aynı lisans altında üretilen dünyaca ünlü Laura Baresse zengin kolleksiyonu ve geniş ürün gamı ile Türkiye’de en çok tercih edilen kadın iç giyim markasıdır. Türkiye genelinde en yaygın dağıtım ağına sahip marka olan Laura Baresse ürünleri Türkiye genelinde Laura Baresse Shop’lardan ve satış noktalarından, www.laurabaresse.com web sitesinden ve tüm seçkin iç giyim mağazalarından temin edilebilmektedir.

Detaylı bilgi için www.laurabaresse.com / www.mozaikteks.com.tr sitelerini ziyaret ediniz.

Bilgi için: Denove Halkla İlişkiler Serhat Özkütükçü, serhato@denovepr.com

0216 550 88 74 / 0532 215 72 91

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.