Yeni DenizBank filminde yeni ünlüler

DenizBank'ın yeni reklamları, 4 Nisan itibarıyla ekranlarda dönmeye başladı.

05.04.2013 - 13:32 | Ali Kuru

Yeni DenizBank filminde yeni ünlüler

DenizBank‘ın yeni sezon çekimleri, ‘Hadi Deniz’e Gir Çünkü Hayat Denizde Güzel’ teması ile tamamlandı. Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi‘nin hayata geçirdiği, prodüksiyonu Böcek Yapım tarafından gerçekleştirilen reklam filmlerinin yönetmenliğini yine Ömer Faruk Sorak yaptı.

Yeni DenizBank filminde yeni ünlüler

Ada kadrosunda yeni ünlüler

2013 yılının reklam filmi çekimlerinde DenizBank’ın reklam yüzleri Beyazıt Öztürk, Erdal Özyağcılar ve Sedef Avcı‘ya birbirinden değerli isimler eşlik ederken; Cuma ve Deniz’in çocuğu Cumartesi’nin senaryoya dâhil edilmesi, kampanyadaki en büyük yenilik oldu.

Yeni DenizBank filminde yeni ünlüler

Filmlerde Cumartesi karakterini Özgür Ece Nalcı canlandırırken; Tayfun Talipoğlu, Rüştü Reçber ve Çetin Altay ada macerasının yeni isimleri arasında yer aldı.

6 günlük çekimde 6 ton malzeme kullanıldı

Yeni DenizBank filminde yeni ünlülerYolculuk ve hazırlık ile geçen süre hariç 5 günde, Maldivler’in kuzeyinde yer alan Baa Atoll içinde, Millaidhoo adlı adada gerçekleşen çekimlerde deniz uçağı kullanılırken, 10 gün boyunca 65 kişilik ekip Adanın yakınına demirleyen teknelerde konakladı.

Müziklerini Ömer Ahunbay’ın (Jingle House) hazırladığı filmlerin çekimleri sırasında, ekibin ıssız adada güvenli ve sağlıklı şekilde çalışabilmesi adına bir uzman doktor hazır bulundu. Dekor ve çekim malzemeleri için 6 adet 1 tonluk konteynerın kullanıldığı reklam filmleri için 7 kişilik prodüksiyon, sanat ve set ekibi, çekim gününden 23 gün önce adaya gidip, banka şubesi ve Robinson-Cuma’nın yaşam mekanlarını inşa etmeye başladı. Transferler için deniz uçağı, 4 adet zodiak bot, 4 adet büyük yük teknesi ve 1 adet hızlı tekne kullanıldı.

Filmlerin renkli kadrosu gündüzleri 50 dereceye yaklaşan sıcaklıkta ter dökerken; tüm kadronun büyük bir uyum içinde, keyifle çalıştığı çekimler esnasında kameralara oldukça ilgi çekici görüntüler yansıdı.

Künye

Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar/Saatchi & Saatchi
Reklamveren: DenizBank
Reklamveren Yetkilisi: Kadri Mutlu, Seçil Köksal Aykanat, Arzu Altıntaş, Gülay Seçkin, Eda Başak Güzey, Kerem Ataç
Ürün: 2013, Açılış
Yaratıcı Ekip: Gökhan Atasoy, Yılmaz Akbayır, Selen Çatılı, Özgür Onur, Zafer Külünk, Dilan Bayar, Ezgi Burçin Serdar
Müşteri İlişkileri: Aşkın Baş, Emir Ulaş, Aysun Yılmaz
Stratejik Planlama: Viktor Kuzu, Arda Kuş
Ajans Prodüktörü: Neslihan Ateş, Deniz Dengiz, Ferhat Düzlü
Yapımevi: Böcek Yapım
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Yapımevi Prodüktörü: Oğuz Peri, Tolga Baysal

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.