Yeni bir ajans: Kaptan Mark

Kaptan Mark 2007 Ekim ayında Marka İletişim Hizmeti vermek üzere...

10.04.2008 - 15:58 | MediaCat

Kaptan Mark 2007 Ekim ayında Marka İletişim Hizmeti vermek üzere kuruldu. Kaptan Mark’ın Kurucu ortaklarından Hamdi Giray Koyuncu 1977 yılında profesyonel reklamcılık hayatına başladı. 1982’den 2007 yılına kadar reklamcılık faaliyetlerini reklam şirketinde ajans’ın yöneticisi ve kurucu ortağı olarak sürdürdü. 2007 yılının Ekim ayından itibaren yeni bir marka, yeni bir heyecanla faaliyetlerine devam ediyor.

Denizciliğin kuralları ve kaptanlığın misyonunun marka iletişimi ile paralellik gösterdiğini düşünerek konseptimizi oluşturduk. Marka iletişiminde doğru stratejinin hedefe ulaşmada ilk ve önemli adım olduğunu biliyoruz. Bu denizcilikte doğru rota belirlemekle çok paraleldir. Çizdiğiniz rota yanlışsa belirsizliklere yol alırsınız yada olduğunuz yerde döner durursunuz. Yaratıcı fikirlerin markaları hedefe taşıyan rüzgârlar olarak görüyoruz. Kontrol edemediğimiz zor şartların içine girmek her şeyin alabora olmasına neden olabilir ve inanıyoruz ki fikirler sadece yaratıcı değil akılcı ve satıcı olmalıdır. Biliyoruz ki denizcilikte ekip çok önemlidir. Özverili, disiplinli, yaratıcı ekiplerle yolculuk; devamlılığı sağlar. Gemide huzursuzluğun ve hatta isyanların hedefe ulaşmadaki engeli tartışılamaz.

Marka iletişiminde acemi manevralar markayı hedefe değil kayalıklara taşır. Denizcilikte lojistik de çok önemlidir. Geri dönüşü olmayan harcamalar, boşa tüketilen bütçeler nedeniyle marka iletişim yolculuğu ya yarı yolda kalır yada katlanılamaz maliyetlere ulaşır.

Ve son olarak diyoruz ki Kaptan Mark ekibi doğru rotalar belirleyen, yaratıcı fikirlerin rüzgarını kullanabilen, ekip ruhu içinde çalışan, kriz yönetimini bilen, doğru lojistik planı yapan, deneyimli, heyecanlı, özverili denizcilerden yani Kaptan Mark ekibimizden oluşur.

Kısa süre önce kurulmuş olmamıza rağmen bu dönemde geniş bir müşteri portföyüne ulaştık. Bizi tanıyan, tecrübemize güvenen ve marka iletişimlerinde bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

www.kaptanmark.com


Bilgi için:

Ayça Ergün
Medya ve Müşteri İlişkileri Yönetmeni
T:0212 280 27 10
ayca.ergun@kaptanmark.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.