MediaCat

Yemeksepeti, kullanıcılarının doğum günlerini kutluyor

yemeksepeti.com, kullanıcılarının doğum günlerini isme özel hazırladığı birbirinden eğlenceli videolar ile tek tek kutluyor.

Yemeksepeti, kullanıcılarının doğum günlerini kutluyor

1,4 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan yemeksepeti.com, kullanıcılarının doğum günlerini isme özel hazırladığı birbirinden eğlenceli videolar ile tek tek kutluyor.

Her kullanıcıya kendini özel hissettirmeyi amaçlayan “İyi Ki Doydun” projesinde 300 isim için hazırlanan 600 farklı video yer alıyor. AD-stop ve yemeksepeti.com iş birliğiyle, çekimleri 3 günde tamamlanan videoların tümünde yemeksepeti.com çalışanları, kullanıcıların doğum günlerini 150 farklı senaryo ile kutluyor. Adı en sık kullanılan ilk 300 isim arasında yer almayan kullanıcıların doğum günleri ise tüm yemeksepeti.com çalışanlarının rol aldığı coşku dolu bir video ile kutlanıyor.

Bugüne kadar 500 binden fazla izlenen videolar, hem kullanıcılara doğum günlerinde e-posta aracılığı ile iletiliyor hem de doğum günlerinde yemeksepeti.com’a girdiklerinde karşılarına çıkıyor.

Ayrıca kullanıcılar yemeksepeti.com Facebook uygulaması sayesinde arkadaşlarına da isme özel kutlama videoları gönderebiliyor.
 

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.