Yemeksepeti.com’a “En Başarılı Mobil Uygulama” ödülü

Yemeksepeti.com, Haziran 2010’dan beri 250.000’den fazla download edilen başarılı iPhone uygulaması ile ödül aldı.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Yemeksepeti.com, Haziran 2010’dan beri 250.000’den fazla download edilen başarılı iPhone uygulaması ile ödül aldı.

Türkiye’nin en köklü ve etkin iş ekosistemlerinden biri olan Turkcell Partner Program, 2010 yılında en başarılı ürün ve servisleri geliştiren iş ortaklarını 9 kategoride ödüllendirdi. Turkcell ekosisteminin en iyilerini belirleyen yarışmaya 114 başvuru geldi. En çok başvuruyu alan “En Başarılı Mobil Uygulama” kategorisindeki ödülün sahibi ise iPhone uygulaması ile yemeksepeti.com oldu. Birinci seçilen iPhone uygulamasında Yemeksepeti.com’un iş ortağı ise Valensas’tı.

Akademisyenlerden ve sektörün uzman isimlerinden oluşan bağımsız jüri 114 başvuruyu, ‘yeni ve yaratıcı olması’ ve ‘dünyada, Türkiye’de ya da Turkcell’de öncü olması’ ‘kullandığı mobil teknolojilerin çeşitliliği’, ‘en iyi müşteri deneyimi ve kullanım kolaylığı’ gibi kriterler doğrultusunda değerlendirdi. “Turkcell Partner Program En Başarılı Ürün ve Servis Ödülleri”, Swissotel’de gerçekleştirilen Turkcell İş Ortakları Ödül Gecesi etkinliğinde sahiplerini buldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.