MediaCat

Yellow Medya ve TripAdvisor ortak oldu!

Yellow Medya ve seyehat sitesi TripAdvisor ortaklık anlaşması imzaladıklarını açıkladı.

Yellow Medya ve TripAdvisor ortak oldu!

Yellow Medya ve seyahat sitesi TripAdvisor®, Türkiye pazarı için resmi ortaklık anlaşması yaptıklarını açıkladı.

Bundan böyle Yellow Medya, TripAdvisor platformu için hem resmi firma listeleme içerik sağlayıcısı olacak hem de TripAdvisor’ın firmalara özel listeleme ürünlerinin Türkiye’deki otellere ve tatil köylerine satışını üstlenecek.

Yellow Medya, TripAdvisor’ın içeriğini online ve mobil alanlar dahil olmak üzere tüm platformlarına ekleyecek. Bu sayede Yellow Medya platformlarının kullanıcıları TripAdvisor web sitelerinde bulunan, ziyaretçilerin konaklama yerleri, restoranlar ve turistik mekanlar ile ilgili yapmış oldukları tüm yorumlara ulaşabilecek.

Yellow Medya, bu içerik entegrasyonunun yanı sıra TripAdvisor`ın firmalara özel listeleme ürünlerinin Türkiye`deki otellere ve tatil köylerine satışını da üstlenecek. Bu Özel Firma Listeleme ürünleri sayesinde otellerin web sitesi linki, e-posta adresi ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri aylık 50 milyon tekil ziyaretçisi bulunan TripAdvisor sitesinden direkt olarak yayınlanabilecek.

İşletmeler, böylece yoğun olarak ziyaret edilen bu firma listeleme sayfalarından müşterilerine özel teklifler ve kampanyalar sunabilecek, arada aracı kurumlar olmadan yapılan rezervasyon rakamlarını ve firma görünürlüklerini arttırabilecekler.

Yellow Medya Genel Müdürü Trevor Nadeau, Türkiye’yi hem turistik hem de iş amaçlı olarak ziyaret eden kişi sayısında büyük bir artış olduğunu belirterek, bir yılda Türkiye’yi ziyaret eden ortalama 30 milyon kişinin doğru ve güncel otel, restoran ve seyahat ile ilgili diğer içeriklere ulaşabilmesinin önemine değindi.

TripAdvisor for Business Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ticari Direktörü Karen Plumb ise “Türk konaklama sektöründe TripAdvisor firma listeleme ürünlerinin daha yaygın kullanılmasının ve benimsenmesinin, işletmelerin geniş ziyaretçi topluluğumuz tarafından daha fazla görünür ve tercih edilir hale gelmelerine yardımcı olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.