Yedigün yıldızları Yonja’da parladı

Türkiye'nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, Yedigün için...

11.06.2008 - 11:30 | MediaCat

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, Yedigün için ürettiği “Yedigün Yıldızları” projesini başarı ile tamamladığını açıkladı.

Başlıca hedefi gençlere hayallerini gerçekleştirebilme olanağı vermek olan Yedigün Yıldızları projesi şimdiye kadar internet ortamında gerçekleştirilen en kapsamlı projelerin başında geliyor. Milyonlarca gencin buluşma noktası Yonja, 2 etap şeklinde gerçekleştirilen projenin üye toplama sürecinde Yedigün’e destek verdi.

İlk etabı 17 Ocak-11 Şubat, ikinci etabı 12 Mart-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen projede, Yonja üzerinden Yedigün üyesi olan kullanıcılara profillerini kişiselleştirmelerine olanak veren Yonja Yaprakları hediye edildi. Yonja üyeleri için çok değerli olan bu hediye sayesinde Yedigün için hedeflenen üye sayısına istenen sürede ulaşıldı. Kavak Yelleri ve Arka Sıradakiler dizilerinde rol almak, Serdar Ortaç bestesi ile single çıkarmak ve konserinde beraber sahne almak gibi hayal gücünü zorlayan ödüllerin verildiği projede, Yedigün ile yapılan anlaşmada taahhüt edilen 8000 üyenin % 40 fazlası verilerek toplam 11.000 üye kazanımı sağlandı.

Yonja’da ayrıca banner yayını ile de desteklenen proje, dönüşümlü alanlarda verilen milyonlarca gösterim sayesinde Yedigün’ün enerjisini dijital dünyaya yansıtmasına yardımcı oldu. Bu başarıyı değerlendiren Yonja Media Group Satış ve Pazarlama Direktorü İlke Çarkcı: “Markaya özel projeler üretirken kampanya hedeflerine çok önem veriyoruz. Yedigün’ün mikro sitesine trafik ve üye kazanımı sağlamayı hedefleyen bu kampanyaya çözümsel yaklaştık ve sonuç çok başarılı oldu. Alışılagelmiş reklam çalışmalarının dışına çıkarak bir çok markaya öncülük eden Yedigün ile de böyle bir çalışmaya imza atmaktan çok mutluyuz. Yonja ve Yedigün işbirliği ile bir çok genç, yeteneklerini sergileme ve hayallerini gerçekleştirme imkanı buldu.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.