Yedigün sanal dünyada yetenek avına çıktı

İçeçek pazarının lider markalarından Yedigün, yepyeni bir deneyimle tüketicilerinin

17.01.2008 - 17:22 | MediaCat

İçeçek pazarının lider markalarından Yedigün, yepyeni bir deneyimle tüketicilerinin karşısında. Gençlere “hayallerini gerçekleştirebilme imkanı verme” düşüncesiyle yola çıkan Yedigün, Serdar Ortaç ve Kavak Yelleri ekibini de yanına alarak, www.yedigunyildizlari.com internet sitesi üzerinden, dijital dünyada yetenek avına çıkıyor. Projenin ses kategorisinde yeni yeteneklere destek olan Serdar Ortaç “yedigunyildizlari.com”un lansman etkinliğine sahneye ışınlanarak katıldı.

Durmadan kendini yenileyen Yedigün dinamik duruşuyla, tüketicisine daima yeni ürünler sunuyor. Yedigün Kanportakalı, Yedigün Mojo ve Mojo’nun farklı çeşitleriyle reyonlara canlılık getiren Yedigün, bu enerjisini dijital dünyaya da yansıtıyor. Yedigunyildizlari.com sitesiyle internette bugüne kadar yapılmış en büyük ve en kapsamlı kampanyalardan birini başlatan Yedigün, gençlere yeteneklerini sergileme fırsatını ve hayallerini gerçekleştirebilme imkanını veriyor.

İlk aşamada “şarkıcılık”, “oyunculuk” ve “çılgınlık” kategorilerinde gerçekleşecek dijital dünyadaki yetenek avında, hayallerini gerçekleştirmek isteyen yıldız adayları, site üzerinden performans videolarını yükleyerek yarışmaya katılabilecekler. 15 Ocak’ta başlayacak yarışmada, siteye üye olanların oylamalarıyla her kategoride ilk 20 belirlenecek. 10 Mart tarihinde, projeye Şarkıcılık Kategorisi’nde destek veren Serdar Ortaç, Oyunculuk Kategorisi’nde Kavak Yelleri dizisi yönetmeni Kerem Çakıroğlu ve Çılgınlık Kategorisi için de özel Yedigün jürisi ilk 20’lerin arasından 10’ar yarışmacı seçecek. Site üyeleri sona kalan adayları 26 Mart’a kadar oylayarak birinciyi belirleyecek.

Yedigün Yıldızları’nı birbirinden değerli ödüller bekliyor. Müzik dalında birinciliği göğüsleyene, Türkiye’de pop müzik dünyasına yön veren Serdar Ortaç bir parça hazırlayacak ve Yedigün yarışmanın birincisine “maxi single” yapacak.

Oyunculuk yeteneğini en iyi şekilde ortaya koyan yıldız adayı, bugünlerde gençlerin en çok izlediği dizilerden biri olan Kavak Yelleri’nde rol alırken; çılgınlık kategorisinde en çok ilgi çeken beş videonun sahibi ise dünyanın en çılgın etkinliklerinden olan İspanya’daki Domates Festivali’ne gidecek.

Ayrıca yedigunyildizlari.com sitesi üyeleri kampanyalı tüm Yedigün kapaklarının altındaki şifreyi siteye girerek Turkcell’den milyonlarca kontör/dakika kazanma fırsatı yakalayacak.


Yedigün Serdar Ortaç’ı ışınladı, iki Serdar Ortaç aynı sahneyi paylaştı

Teknolojinin son harikası hologram yöntemini Türkiye’de ilk kez “yedigünyildizlari.com”un tanıtımında kullanan Yedigün, Serdar Ortaç’ı sanallaştırarak dijital dünyadaki iddiasını kanıtlıyor. Lansmanda, gerçek dünya ile dijital dünya arasındaki ilişkiyi Sanal Serdar Ortaç ile ifade eden marka, Yedigün’ün enerjisini, heyecanını, farklılığını ve tecrübesini, ürünlerinde olduğu gibi internet sitesinin tanıtımında da gösteriyor.

Lansmana sahneye ışınlanarak katılan Sanal Serdar Ortaç “Artık dijital dünyadaysan her yerdesin; eskiden sahneye çıkmak ve yeteneğini göstermek için böyle bir fırsat yoktu. Bugün artık internet üzerinden hayallerinize kavuşma fırsatınız var, gençler çok şanslı “ diyerek Yedigün’ün dijital platformda gençler için yarattığı yarışmaya desteğinden bahsetti. Sanal Serdar Ortaç’ın sahnedeki konuşması sırasında Gerçek Serdar Ortaç ortaya çıktı ve iki ayrı Serdar Ortaç gerçek ve sanal dünyanın işbirliği ile sahnede şarkı söylerek gençleri “yedigünyıldızları.com” sitesine davet ettiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.