YazarKafe.com iPad’de

YazarKafe.com’un iPad uygulaması başladı. Yeni geliştirilen iPad uygulamasıyla bundan sonra blog içerikleri...

26.10.2010 - 00:00 | MediaCat

YazarKafe.com’un iPad uygulaması başladı. Yeni geliştirilen iPad uygulamasıyla bundan sonra blog içerikleri, binlerce mobil cihazda geniş kitleler tarafından görüntülenecek.

YazarKafe.com, Hurriyet.com.tr’nin blogculuğun gelişimine katkıda bulunmak ve bağımsız internet yayıncılığını desteklemek amacıyla hayata geçirdiği Bumerang platformunun üyesi, binlerce blogun ve web sitesinin hazırladığı içeriklerden oluşuyor. Aylık 500 bini bulan ziyaretçisini içerik gönderen web sitelerine ve bloglara yönlendiren www.YazarKafe.com, bağımsız yayıncıların kendilerini tanıtmalarına yönelik çok önemli bir fırsat oluyor.

Zengin içeriğiyle hayatın tüm renklerini bir araya getiren YazarKafe.com, yeni iPad uygulaması ile blogları ve web sitelerini binlerce iPad kullanıcısı ile buluşturuyor. YazarKafe iPad uygulaması teknoloji, eğlence, yeme-içme, kültür sanat gibi 16 kategori altında zengin bir içerik yelpazesi sunuyor. YazarKafe editörleri, binlerce bağımsız sitenin ve prestijli blogun gönderdiği içerikleri her gün okurlar için seçiyor.

Hürriyet İnternet Grubu Portal ve İş Geliştirme Koordinatörü Erhan Acar, “Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesinde blogger’lık ve amatör yayıncılığın önemi giderek artıyor. Ülkemizde de bu yönde hareketlenmeler bulunuyor. Türkiye’nin lider dijital yayıncısı Hurriyet.com.tr olarak, Bumerang ve YazarKafe ile kaliteli ve özgün içerikte yayın yapan siteleri desteklemeyi sürdürüyoruz. Yeni uygulamamız, kendi imkanları ile web sitelerinin iPad uygulamasını geliştiremeyecek bağımsız siteleri ve blogları, iPad sahipleri ile buluşturacak” diye konuşuyor.
Yalın, modern ve kullanışlı bir yapıya sahip olan YazarKafe iPad uygulaması, iTunes Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı indirmek için tıklayınız: http://itunes.apple.com/us/app/396659866/id396659866

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.