Yaz ekranından sezona devam eden diziler Sosyal TV’de ilk sırada

1 Eylül'de Twitter’da en çok konuşulan programlar.

02.09.2014 - 15:27 | MediaCat

2014-2015 Televizyon sezonunu açtığımız haftanın ilk gününde Sosyal TV’de çekişmeli bir gece yaşandı. Yaz dizilerinden sezonda devam kararı alan Kaçak Gelinler ve Ulan İstanbul tepedeki yerlerini kaptırmazken, Fox TV’nin yeni dizisi Kadim Dostum, Show TV’nin gündüz kuşağındaki kozu Seda Sayan Show ve TV8’ transfer olan O Ses Çocuklar izleyicilerden aldığı destek ile sezon açılışlarını yaptı.

Ulan İstanbul, yaz sezonundan terfi ederek yayınına kaldığı yerden devam etti ve Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarında sezonun ilk çekişmeli gecesini birinci sırada tamamladı. #karlosyarenduet etiketinde bir araya gelen izleyiciler yeni düeti konuşmaktan ve paylaşmaktan kendisini alamadı. Ferdi ve Derya hayranları ise çiftlerini başlattıkları #banabakmabenigör etiketi altında destekledi.

Kaçak Gelinler’de yaz sezonundan terfi eden diziler arasında yeni sezonda yerini aldı ve zorlu geçen bir Pazartesi gecesinde Sosyal TV’de ikinci sırayı kaptı.

Acun Ilıcalı’nın yaz sezonunda Star TV ekranlarında yayınlanan yarışma programı O Ses Çocuklar, yeni sezonda yenilenen jürisi ve yeni yarışmacıları ile TV8’de yayın hayatına başladı. İlk yayın gününü Sosyal TV’de üçüncü sırada kapatan yarışmada Hadise, Mustafa Ceceli ve Murat Boz’a katılan, izleyicilerin 3 Adam’dan tanıdığı Oğuzhan Koç’a izleyicilerden ve hayranlarından büyük destek geldi.

Kiraz Mevsimi’nin Sosyal TV izleyicileri açılan yeni sezonda da hız kesmeden dizilerine içerik üretmeye devam ediyor. Yeni bölüm tanıtımı ile ekranlarının ve klavyelerinin başına geçen izleyiciler Ayaz ve Öykü aşkı ile ilgili duygularını tanıtım üzerinden paylaştı.

Ekranların sevilen habercisi Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Sosyal TV’de günü beşinci sırada tamamladı. 1,771 izleyiciden toplamda 4,289 Tweet alan program yayılımda 1,235,564 izleyicinin Twitter akışında yer aldı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 1 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.