Yatırım Finansman Menkul Değerler’de atama

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Emre Birkan...

03.08.2010 - 00:00 | MediaCat

2009 yılından bu yana Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’de Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren Emre Birkan, görev alanı genişletilerek Uluslararası Satış, Yurtdışı İşlemler, Araştırma ve Kurumsal Finansman’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

1990 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Emre Birkan, Yüksek Lisansı’nı Western Michigan University Ekonomi bölümünde tamamladı. Kariyerine 1992 yılında Tekstilbank’ta analist olarak başlayan Birkan, Körfezbank’ta Uluslararası Sermaye Piyasaları Müdür Yardımcısı, Finans Yatırım’da Uluslararası Satış Müdürü,  Raymand James Türkiye’de sırasıyla Uluslararası Satış Müdürü ve Portföy ve Fon Yönetimi Müdürü olarak görev yaptı.

2009 yılında Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü olarak Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.’nin deneyimli kadrosuna katılan Emre Birkan, kariyerine şirketin Uluslararası Satış, Yurtdışı İşlemler, Araştırma ve Kurumsal Finansman’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.