YATAŞ, Perakende Treni ile Türkiye’yi geziyor

YATAŞ, 7 Eylül’de yola çıkacak olan Perakende Treni ile Türkiye’yi karış karış gezmeye hazırlanıyor.

02.09.2011 - 00:00 | MediaCat

YATAŞ, 7 Eylül’de yola çıkacak olan Perakende Treni ile Türkiye’yi karış karış gezmeye hazırlanıyor. YATAŞ, 24 gün boyunca 7 ili gezecek olan trende çeşitli etkinliklerle perakende dünyası ve tüketicilerle buluşacak. Trende YATAŞ’ın Sleep to Live, Body Balance ve Özel Bebek Yatakları gibi ürünleri sergilenecek.

Perakende Treni, Eskişehir, Konya, Adana, Gaziantep, Kayseri ve Ankara’ya uğrayacak ve bu illerde çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. Vagona kurduğu özel sistem ile isteyenlere Sleep to Live uyku rengi ölçümlemesi yapacak.

Ziyaretçilere çeşitli hediyeler de hazırlayan YATAŞ’ın tüm etkinlikleri, konusunda uzman YATAŞ yetkilileri tarafından gerçekleştirilecek.

YATAŞ, 21 Eylül’de trenin duraklarından biri olan Kayseri’de “Yenilikler, Fırsatlar ve Şifreleri” isimli bir konferansa da ev sahipliği yapacak. Kayseri Hilton Otel’de yapılacak olan konferansın ana sponsoru YATAŞ, sunumlarıyla da dinleyicilere hem sektör hem de markalaşma konusunda bilgiler aktaracak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.