YATAŞ’a yeni iş geliştirme direktörü

YATAŞ, Ağustos 2011 itibariyle yönetim kadrosuna yeni bir iş geliştirme direktörü ekledi.

18.10.2011 - 00:00 | MediaCat

YATAŞ, Ağustos 2011 itibariyle yönetim kadrosuna yeni bir iş geliştirme direktörü ekledi. Bundan önceki kariyerinde de önemli markalarda yöneticilik görevlerinde bulunan İhsan Bosum, YATAŞ İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

Yataş İş Geliştirme Direktörü olarak görevine başlayan İhsan Bosum, iş hayatına ilk olarak 1992 yılında Koç Grubu’na bağlı Arçelik bünyesindeki Atılım Pazarlama’da Ürün Sorumlusu olarak başladı. Bosum, 1999 yılında ayrıldığı Arçelik’te sırasıyla Ardem’de Pazarlama Yöneticisi ve Arçelik’te Ürün Yöneticisi (Pişirici ve Isıtıcı Cihazlar) olarak görev aldı. 2000-2002 yılları arasında Digitürk’te Satış Yöneticisi görevini yürütmesinin ardından, Haziran 2002’de tekrar Koç Grubu şirketlerinden Beko Elektronik’e dönerek, 4 yıl boyunca önce Lojistik Direktörü, daha sonra da Uluslararası Satış Yöneticisi olarak hizmet verdi. 2006-2008 yılları arasında Dayanıklı Tüketim Sektöründe faaliyet gösteren Sente’de Genel Müdür olarak görev alan İhsan Bosum, son olarak Galatasaray Pazarlama’da Genel Müdür olarak çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.