Yaramaz çocuk wagamama Taksim’de

Size harika bir sürprizimiz var. İpucu verelim mi? Yaramaz bir çocuk, Levent’ten metroya bindi, Taksim’e doğru yola çıktı. Evet, bildiniz…

09.08.2007 - 17:58 | MediaCat

Noodle uzmanı wagamama, Kanyon’dan sonra ülkemizdeki ikinci şubesini Taksim’de açıyor. İlk günden itibaren büyük ilgi gören ve 250 binden fazla kişiyi ağırlayan wagamama, yeni açacağı Taksim restoranıyla birlikte noodle’ın harika lezzetini çok daha geniş bir kesime ulaştırmaya hazırlanıyor.

Birbirinden lezzetli yiyeceklerle noodle severlerin kalbinde taht kuran wagamama, ikinci şubesini Taksim’de açıyor. İstanbullularla tanıştığı ilk günden bu yana 250 binden fazla kişiyi ağırlayan wagamama, ülkemizde noodle kültürünün oluşmasında önemli bir rol üstlenmiş bulunuyor. İstiklal Caddesi’nde açacağı yeni restoranla çok daha geniş bir kitleye seslenmeye hazırlanan wagamama’nın özellikle öğrenciler ve bölgede yaşayan yabancılardan büyük ilgi görmesi bekleniyor. Hazırladığı nefis lezzetlerini Taksim’deki noodle meraklılarıyla bir an önce tanıştırmak için sabırsızlanan wagamama, Beyoğlu’nun neşesi, heyecanı ve muhteşem atmosferinden de yararlanarak Taksim’in yeni yaramaz çocuğu olacak gibi görünüyor.

wagamama Genel Müdürü Alper Demirağ, Taksim restoranının özellikle öğrencilerin uğrak noktası olacağını belirtiyor: “Beyoğlu İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biri. Yeni açacağımız Beyoğlu restoranımız sayesinde noodle’ın harika lezzetini çok daha geniş bir kitleye tanıtabileceğiz. Taksim restoranımız iki katlı olacak ve wagamama’nın renkli ve heyecan verici kimliğini en iyi şekilde yansıtacak. Tüm dünyada kabul gören wagamama standartları Taksim restoranımızda da aynen geçerli olacak tabii ki. Başta öğrencilerin, bölgedeki işyerlerinde çalışanların ve civardaki yabancıların Taksim restoranımıza büyük ilgi göstereceklerine inanıyorum. Özellikle öğrencilere yönelik harika kampanyalarımız olacak. Ülkemizin yarınları olan gençlerimize sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri uygun fiyatlarla sunuyor olmak bizim için en büyük mutluluk. Günde ortalama 1,5 milyon insanın geçtiği İstiklal Caddesi’nde, wagamama lezzetlerini tanıtacak olmak bizi şimdiden heyecanlandırıyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.