Yapı Kredi’den uluslararası firmalara özel birim

Yapı Kredi, Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası ve çok uluslu firmalara daha kapsamlı ve özelleştirilmiş hizmetler sunmak üzere özel bir birim kurdu.

06.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Yapı Kredi, yalnızca uluslararası ve çok uluslu firmalara hizmet verecek yeni bir bankacılık birimi olan IMRB’yi (International and Multinational Relationship Banking/Uluslararası ve Çok Uluslu İlişkiler Bankacılığı) hayata geçirdi. Kurumsal ve Ticari Bankacılık yönetimi altında oluşturulan IMRB bünyesinde yalnızca çok uluslu firmalara hizmet vermek üzere özel bir şube de açıldı.  

Uluslararası bankacılık konusunda uzman, uluslararası ve çok uluslu şirketlerle  çalışma tecrübesine sahip ve farklı yabancı dilleri konuşabilen IMRB ekibi, aynı zamanda bankanın farklı şubelerinden hizmet alan diğer çok uluslu firmaların faaliyetlerini de şube ekipleriyle birlikte takip edecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mert Güvenen Türkiye’de uluslararası firmalara özel, ayrı bir yapılanma fikrini ilk hayata geçiren bankalardan biri olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.