Yapı Kredi’den Intellica’ya transfer

Yapı Kredi Bankası stratejik pazarlama ve iş geliştirme grubu’nda ticari ve kurumsal CRM müdürü olarak görev yapan Evrim Yetişmiş, Intellica’nın yeni genel müdürü olarak göreve başladı.

24.01.2012 - 00:00 | MediaCat

Yapı Kredi Bankası stratejik pazarlama ve iş geliştirme grubunda ticari ve kurumsal CRM müdürü olarak görev yapan Evrim Yetişmiş, Intellica’nın yeni genel müdürü olarak göreve başladı.
 
İTÜ Matematik Mühendisliği mezunu olan Yetişmiş, aynı üniversitenin İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü sistem analizi bölümünden yüksek lisans derecesi aldı. İş hayatına Teletaş Telekomünikasyon Anonim Şirketi’nde yazılımcı olarak başlayan Yetişmiş, Yapı ve Kredi Bankası Bilgi İşlem İştiraki Bilpa’da ödeme sistemleri konusunda yazılımcı, uygulama mimarı ve proje yöneticiliği görevlerinde bulundu. Son olarak ise Yapı Kredi Bankası Bankası stratejik pazarlama ve iş geliştirme grubunda ticari ve kurumsal CRM müdürü görevini yürüttü.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.