MediaCat

Yapı Kredi Emeklilik’e iki uluslararası ödül

Yapı Kredi Emeklilik’in Ertuğrul Firkatyeni: Japonya’da bir Türk gemisi ve Yaşlılık Araştırmaları Merkezi…

Yapı Kredi Emeklilik’e iki uluslararası ödül

Yapı Kredi Emeklilik’in Ertuğrul Firkatyeni: Japonya’da bir Türk gemisi ve Yaşlılık Araştırmaları Merkezi (65+) isimli sosyal sorumluluk projeleriyle Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği’nden (International Public Relations Association-IPRA) ödül kazandı.

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği’nin (International Public Relations Association-IPRA) her yıl düzenlediği Golden World Awards’ta Yapı Kredi Emeklilik’in sosyal sorumluluk projeleri iki ödül birden kazandı. Yapı Kredi Emeklilik’in sürdürdüğü Ertuğrul Firkateyni: Japonya’da bir Türk gemisi ve Yaşlılık Araştırmaları Merkezi (65+) isimli sosyal sorumluluk projeleri, IPRA Golden World Awards 2008’e 52 ülkeden yapılan, 404 başvuru arasından, 117 finalist arasına girdi ve 28 ödül kategorisi birinciliklerinden 2’si Yapı Kredi Emeklilik’in projeleri oldu. 10 Haziran Salı akşamı Londra’da düzenlenen törende ödülleri, Yapı Kredi Emeklilik Grup Başkanı Özge Kanat ve Kurumsal İletişim Danışmanı Füsun Dedehayır aldı.

Toplumsal duyarlılığı yüksek şirket olma anlayışı çerçevesinde Yapı Kredi Emeklilik tarafından iki yıldır sürdürülen Ertuğrul Firkateyni: Japonya’da bir Türk gemisi projesi Golden World Awards 2008’de “sponsorluk” (sponsorship) kategorisinde birincilik kazanırken, toplumdaki yaşlılık algısını güçlendirmek ve pozitife dönüştürmek amacıyla sürdürülen Yaşlılık Araştırmaları Merkezi (65+) isimli proje ise Golden World Awards 2008’de “mevcut hizmetlerin tüketici iletişimi” (consumer PR for existing service) kategorisinde birincilik aldı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.