Yapar İstanbul’dan sektöre merhaba

Sedat Dündar ve Umut Dizdar'ın kurucusu olduğu kreatif prodüksiyon şirketi Yapar İstanbul faaliyetlerine başladı.

26.04.2021 - 16:54 | MediaCat

Yapar İstanbul'dan sektöre merhaba

10 yılı aşkın süredir çalıştıkları Concept bünyesinde son beş yıldır kreatif direktör sorumluluğu üstlenen Sedat Dündar ve Umut Dizdar tarafından kurulan Yapar İstanbul faaliyetlerine başladı.

Concept bünyesinde Vestel, A101, Türk Telekom gibi birçok marka için ödüllü reklam kampanyalarına imza atan Sedat Dündar ve Umut Dizdar, yeni dönemde sektöre Yapar İstanbul ile prodüksiyon tarafında hizmet verecek. İkili, Yapar İstanbul bünyesinde yönetmen/prodüktör olarak görev alacak.

Sedat Dündar ve Umut Dizdar, Yapar İstanbul’un bir kreatif prodüksiyon şirketi olduğunu vurguluyor. Bu tanımın ardındaki neden ise yaratıcılığın yalnızca senaryo aşamasında değil, prodüksiyon tasarımı ve prodüksiyon sonrasındaki renk, dış ses, müzik kullanımına kadar her ince detayda devam etmesi durumunda bir reklamın, markanın farklılaşmasını, beğeni ve paylaşımını katladığına duydukları inanç.

Sedat Dündar ve Umut Dizdar’ın öncelikleri arasında prodüksiyon dünyasına yönetmenden set tasarımcısına birçok genç yeteneği kazandırmak yer alıyor. İkili, prodüksiyonun her aşamasında ajans ve müşteriyi de ekibin bir parçası olarak görmeyi tercih ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.